ALB 800F-PN5WX20 22MM BACK OF
Item #: 1138404
Cat #: 800F-PN5WX20
UPC: 662074022618
Sign In or Register to view pricing and more.
Documents & Guides
Integrated LED, Plastic Latch Mount, 120V AC, White LED, 2 N.O. Contact(s), 0 N.C. Contact(s), Standard
Overview
Also known as: 662074022618, 800F-PN5WX20
Specifications
Family / Style: 800F
Type: Lamp Blocks
Family / Style: 800F