Cat #: 750-01ALPV-2KVXLP-BK
UPC:
Sign In or Register to view pricing and more.
Documents & Guides
Solar Photovoltaic Wire, 750 AWG, Aluminum, 1kV/2kV, Black
Overview
Also known as: 750-01ALPV-2KVXLP-BK
Specifications
Gauge: 750 kcmil
Volts AC: 1kV, 2kV
Color: Black
Material: Aluminum
Insulation: XLPE
Gauge: 750 kcmil
Color: Black
Insulation: XLPE
Volts AC: 1kV, 2kV