  • "DVPA-1-10-SM-2"
"DVPA-1-10-SM-2"
967,671 Found
nVent Erico
Water/Gas Pipe Grnd Clmp, 1/2"–1" Pipe, (#10-#2) Sol, 6mm² Sol-25 mm² Strnd
Item #: 199289
CAT #: CWP1J
UPC: 782856305965
Company wide:
Wiremold
Steel Raceway, Base Only, 2-3/4" W x 1-15/32" D x 10' Long, Gray
Item #: 24178
CAT #: G3000B
UPC: 786776080261
Company wide:
Power-Strut
Deep Strut - No Holes, Steel, Pre-Galvanized, 1-5/8" x 1-5/8" x 10'
CAT #: PS-200-10-PG
Multiple
10 AWG THHN/THWN-2 Stranded Copper, White, 500'
CAT #: THHN10STRWHT500RL
Multiple
1/2" IMC Conduit, 10' Length
CAT #: 050
Precision Twist Drill
1/2 PTD SM 135SP TYPE C HSS BLK
CAT #: 040832
Plasti-Bond
PVC Coated Rigid Conduit, 1", 10' Length